O blogu

Kim jestem?

Zwykłą osobą, która lubi pisać i tworzyć. Miałam szczęście zostać obdarzoną lekkim piórem, co pozwala mi dawać upust swoim przemyśleniom, emocjom. To, czym chcę się podzielić, szybko przelewam na papier, czy raczej – na bloga.

Piszę właściwie od dziecka. Zanim jeszcze posiadłam jakże przydatną umiejętność pisania, dyktowałam swoje opowiadania dziadkom, którzy do dziś przechowują je w szufladzie. W podstawówce koledzy przychodzili do mnie po wypracowania. Gimnazjum było okresem fanfików, których dziś nawet nie muszę się przesadnie wstydzić. Liceum i studia to już olimpiada polonistyczna, konferencje studenckie i publikacje naukowe.

Dziś dalej rozwijam się na wielu polach, w tym jako copywriter. Praca zdalna idealnie pasuje do mojego spontanicznego stylu życia i częstych zmian, do których zawsze podchodzę z pełną gotowością. Obecnie mieszkam w Korei Południowej, ale kto wie, gdzie będę za kilka lat?

Poprzez bloga chcę pokazać Ci mój styl życia, to co mnie ciekawi i co mnie inspiruje. Dzielę się moim podróżniczym doświadczeniem, kulisami pracy ze słowem, pasją do mody, kulinariów i zdrowego stylu życia. Zostań ze mną na chwilę i przekonaj się, jaki jest mój świat. Może naprawdę podobny do Twojego?

Jeżeli chciałbyś podjąć ze mną współpracę, zajrzyj na stronę KONTAKT I WSPÓŁPRACA.