Kontakt i współpraca

Szukasz copywriterki? Zapraszam do siebie!

Witaj na moim blogu! Jeżeli tu jesteś, być może jesteś też zainteresowany współpracą? Zapoznaj się z moją ofertą.

Blog bazuje na moich własnych doświadczeniach, przeżyciach, jest zapisem codziennego życia. Inspiruje mnie wszystko, co mnie otacza. Piszę to, na co mam w danym momencie ochotę; niekiedy staram się oddawać moje uczucia i przemyślenia, innym razem podzielić się z czytelnikami radą, opinią na jakiś temat czy choćby kulinarnym przepisem.

Bloga zdefiniować mogę więc jako bloga lifestylowego — znajdziesz tu artykuły o podróżach, zdrowym stylu życia, technologii, samodoskonaleniu, pracy zdalnej i nie tylko. Tematyka nie ogranicza się do jednej konkretnej dziedziny, co daje duże możliwości na polu reklamy.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Jestem copywriterką, ale mam także doświadczenie dziennikarskie oraz w pisaniu artykułów naukowych i popularnonaukowych. W swoim życiu pisałam teksty najróżniejszych rodzajów, więc śmiało mogę powiedzieć, że niestraszna mi żadna tematyka.

Potrafię dokonać szybkiego i sprawnego researchu, znam zasady SEO, umiem dostosować tekst do danej grupy odbiorców. Jeżeli chciałbyś zamówić tekst na zlecenie, skontaktuj się ze mną. Współpracę zawsze wyceniam z klientem indywidualnie.

Oferuję takie formy współpracy jak:

  • wpis sponsorowany
  • test produktu/usługi
  • recenzja

Zachęcam do kontaktu!


Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej informacji: Polityka prywatności i Regulamin usługi.